Про нас

Соціальна платформа та платформа підтримки українських біженців, які живуть у Європі та за її межами

На початку березня ми з дружиною Генрієттою прийняли українську сім’ю з шести осіб у нашому домі в Косцеліско, поблизу Закопане, Польща. Вирішивши всі їхні основні потреби протягом першого тижня, ми зрозуміли, що цим враженим біженцям нелегко знайти та зустріти своїх співвітчизників в своєму місті, не кажучи вже про різні міста по всій Польщі.

Тому ми вирішили створити інтерактивну платформу, яка може допомогти вирішувати проблеми біженців корисніше, ніж платформи соціальних мереж, як-от Facebook, Telegram, WhatsApp тощо. На нашому сайті використовується система на основі місцезнаходження, що означає, що українські біженці в тому ж місті чи районі можуть знайти один одного.

Ця безкоштовна платформа вже запущена, але все ще знаходиться на стадії бета-тестування. Зі зрозумілих причин наразі його члени залучаються лише на ранній стадії.

Як платформа на основі членства, ми гарантуємо, що членами стають лише перевірені люди. У нас є потужна система звітності щодо всього вмісту та профілів та груп людей. При необхідності ми можемо заблокувати користувачів, які зловживають сайтом, або інших учасників, щоб гарантувати безпеку.

Ви можете змінити мову сторінки з англійської на польську чи українську, звичайно. Вам просто потрібно натиснути кнопку/меню ПЕРЕКЛАТИ у верхній частині сторінки.

Будь ласка, зареєструйтеся як учасник на платформі та повністю заповніть дані свого профілю. Це допоможе зміцнити членство та зміцнити довіру для інших, особливо для найбільш травмованих та вразливих – українських матерів, які живуть у польських домівках.

Ми плануємо поширити цей веб-сайт на інші країни, а також, звичайно, Польщу. Але допоможіть нам розкрутити і «заповнити» цю платформу. Нам потрібно досягти критичної маси учасників, щоб бути корисними користувачам.

Дякуємо за підтримку
Peter & Henrietta Fudakowski

ЧЛЕНИ-ЗАСНОВНИКИ

Peter & Henrietta Fudakowski

Пітер і Генрієтта Фудаковські

Анрі Шонбах

Кетрін Делахай

Тад Беліна-Ковальський

Чарльз Олівер Купер

Стефан Вагстиль